Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Laipni Lūgti!

Laipni Lūgti viesnīcā "Sabina"!  Ja meklējat viesnīcu netālu no Rīgas centra, tad viesnīca „Sabina” ir laba izvēle! Viesnīca atrodas rajonā Bolderāja, 15 minūšu braucienā no pilsētas centra. Viesnīcas ērtā atrašanās vieta ļaus Jums ātri nokļūt pilsētas centrā, apskatīt pilsētas kultūras objektus, bet pēc tam izmantot viesnīcas atpūtas piedāvajumu iespējas vai arī izbaudīt siltos saules starus pludmalē! Ne visas viesnīcas spēj lepoties ar tik ērtu atrašanās vietu!

Par mums

Viesnīca „Sabina” atrodas klusā Rīgas piekrastes rajonā – Bolderājā, 15 minūšu braucienā no pilsētas centra, desmit minūšu braucienā no Rīgas Starptautiskās lidostas un piecu minūšu braucienā no pludmales! Mūsu partneriem piederošais „Jomako”  atpūtas un sporta centrs piedāvas mūsu klientiem visu nepieciešamo kārtīgai atpūtai vai darba braucienam. Mēs piedāvajam mājīgu vidi, demokrātiskas cenas, kā arī uzmanīgu personālu ikvienam mūsu klientam!

Kā mūs var atrast?

Viesnīca „Sabina” atrodas klusā un tuvākajā pludmalei Rīgas rajonā – Bolderājā. Ar auto vai taksometru  līdz pilsētas centram var nokļūt 15 minūtēs vai arī līdz lidostai – 10 minūtēs. Ja Jūsu izvēle būs autobuss, tad 3. Pilsētas autobuss būs Jūsu rīcībā un aizvedīs līdz pilsētas centram, 22. Autobuss – līdz lidostai, kā arī varēsiet nokļūt līdz tādiem Rīgas rajoniem, kā Imanta, Ziepniekkalns, Pļavnieki, Zolitūde vai Daugavgrīva!

top